Project Manager

Hledáme zkušeného Project Managera, který posílí náš tým.

nangu.TV je úspešná interaktivní media platforma využívaná internetovými poskytovateli a telekomunikačními operátory pro dodávání televizních a video služeb u nás i v zahraničí.

Náplň práce:

  • Definuje projekt, jeho náplň a časový plán a to se všemi zainteresovanými stranami, zejména se zákazníkem a jednotlivými teamleadery ve společnosti nangu.TV
  • Realizuje administrativní podporu projektu (proj. dokumentace včetně proj. plánu)
  • Sleduje průběžné plnění projektu a proaktivně upozorňuje na rizika, která z daného průběhu vyplývají, navrhuje možnosti pro jejich eliminaci, nebo alespoň snížení
  • Reportuje průběžné plnění projektu
  • Komunikuje se zákazníkem a se zaměstnanci s cílem efektivně splnit zadání projektu a plnou provozuschopnost TV platformy
  • Řídí třetí strany podílející se, či jinak zainteresované na projektu nebo provozu TV platformy
  • Zajišťuje komplexní péči o zákazníka v post-projektové fázi t.j. mimo jiné zajištění správné a včasné odezvy na incidenty, plánování a řízení prací běžné údržby TV platformy a jiných servisních akcí
  • Osobně se setkává se zákazníky - i v zahraničí Podporuje pre-sales a sales fázi poskytováním relevantních informací ohledně případné náročnosti projektu (na základě předchozích zkušeností)

Předpoklady - vlastnosti:

  • důvěra v tým, obecně v lidi
  • spolehlivost a loajalita týmu - hrdost na tým, zanícení pro produkt
  • vysoká motivace hledat řešení i v kritických situacích a pod tlakem
  • systematický přístup k řešení problémů/situací
  • schopnost nést zodpovědnost
  • schopnost uznat chybu
  • schopnost porozumět technologiím, touha poznávat nové věci
  • schopnost jasné a korektní komunikace zejména v případě sdělování nepříjemných faktů (odvaha)
  • otevřenost a velmi dobrá schopnost vyjít s lidmi

Očekáváme:

  • universitní vzdělání technického směru
  • alespoň 5 let praxe v oblasti řízení projektů SW vývoje (ne krabicový SW) nebo IT dodávky ve firmě zameřené na výkon
  • zkušenosti s PM pro externí zákazníky
  • praxe ve společnosti působící v oblati SW/Telco/IPTV
  • zkušenosti s agilními metodami pro SW vývoj
  • velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme:

příjemný a přátelský tým
příležitosti k cestování
pestrou nabídku benefitů
možnosti dalšího vzdělávání
Pozice je na plný úvazek s možným okamžitým nástupem.

Tady se můžeš podívat, jak naše platforma vypadá

V souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“, Vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.“ Detailní informace, které se vztahují k výše uvedenému „GDPR“ naleznete ZDE.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů