"Naší vizí je být lídrem na trhu v poskytování IPTV/OTT služeb v regionu střední a východní Evropy. "

Zdeněk Gerlický

Zdeněk Gerlický

CEO

Pomáháme měnit svět interaktivní televizní zábavy

Jsme česká společnost s globálním dosahem a přátelským přístupem, pro kterou jsou základními stavebními kameny spolehlivost a inovace. Zabýváme se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy IPTV a OTT. V tomto velmi dynamickém odvětví se pohybujeme 16 let a za tu dobu jsme si vybudovali pozici lídra na trzích střední a východní Evropy.

Už od samého začátku máme jasný cíl a vizi. Vyvíjíme jedinečný produkt, který přináší našim zákazníkům z řad telekomunikačních operátorů a poskytovatelů internetových služeb nové obchodní příležitosti. Celkově evidujeme přes milion a půl zařízení připojených k nangu.TV platformě. Na našem IPTV/OTT řešení jsou postavené úspěšné služby jako O2 TV, T-Mobile TV, iVysílání České televize nebo slovenská Orange TV. Jsme součástí skupiny Alef, jejíž roční obrat je v řádech miliard korun.

Hledáme talenty

Šikovní vývojáři a IT odborníci mají v nangu.TV vždy dveře otevřené. Důležitý je agilní mindset a nadšení pro nejnovější technologie. Nadstandardní podpora v profesním růstu je samozřejmostí. Vývojáři si např. mohou sami vybrat jakoukoli IT konferenci v Evropě a tuto cestu spojit s odpočinkem či s cestováním v rámci své dovolené. Pravidelně se účastníme nejvýznamnějších veletrhů v Evropě, jako je např. IBC v Amsterdamu a jsme hrdým partnerem FIT ČVUT.

Proč nangu.TV?

Protože nám budeš pomáhat rozvíjet fantastický a úspěšný produkt, který má za sebou mnoho spokojených zákazníků a před sebou řadu skvělých příležitostí a inovací. Protože se u nás naučíš vše, co budeš chtít a co je potřeba. Když se budeš chtít zabývat něčím, co tě baví a zároveň to podpoří platformu nangu.TV, dostaneš k tomu prostor i čas.

O nangu.tv

Jsme jeden tým

Zakládáme si na nekorporátním prostředí a přátelské komunikaci, kterou pravidelně utužujeme v naší relax zóně s retro gameskami nebo na pravidelných LAN párty. Každý týden pořádáme skvělé neformální snídaně, ale hlavně se každý den těšíme do fantastických kanceláří v Karlíně do budovy, kde máme terasu s výhledem na celou Prahu, posilovnu nebo pivovar. 

Volná místa

Nenašli jste pro sebe vhodnou pozici?

Nevadí, stále hledáme šikovné kolegy. Pošlete nám své CVčko a třeba pro vás něco najdeme.

  Přiložte Váš životopis

  ...nebo nás navštivte

  Pernerova 691/42
  186 00 Prague 8
  Czech Republic

  Our Partners